Siparis

Sipariş ile ilgili bazı hususları aşağıya listeledik. Eğer sorularınız olursa mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

ÖZEL TASARIM LAVANTA KESELERİ İÇİN;

- Keselerin fiyatı nedir?

Fiyatı mail adresimizden veya instagram hesabından direkt mesaj ile öğrenebilirsiniz. Sayı arttıkça toplam fiyatta bir miktar indirim yapılmaktadır.

- Ne kadar sürede hazırlanıyor.

Siparişinizi en az 15 gün önceden bildirmeniz iyi olacaktır. Özel tasarım baskı şeklinde olacaksa bu süreyi 20 gün yapmak gerekir. Çünkü özel baskı için gerekli olan mühür sipariş veriliyor, teslimatı yaklaşık bir hafta sürüyor, o teslim alındıktan sonra keselerin hazırlığı yapılıyor. Bu sürede keselerde kullanacak olan çiçek-kurdele-süslemeler tedarik ediliyor.

- Kullanılan malzemeler nasıldır.

Kullanılan malzeme seçenekleri kişinin talebine göre değişebilir. Standart keselerde, amerikan bezi ve keten kullanılmaktadır. Üst baskısı tekstil kalemi veya kumaş boyası ile yapılır, bir yere temas ettiğinde dağılmaz, yıkandığında korunur. Süslemelerde kullandığımız yapay çiçekleri de iyi kalitede seçiyoruz. Aşırı plastik görünümlü ucuz malzemeler yeteri kadar hoş durmuyor. İçine elyaf + kuru lavanta konuluyor. Kesenin tamamının lavanta dolmasını tercih etmiyoruz. Hem çok sert bir görünüm veriyor hem de bu yastıkları arada elinizle ovuşturmanıza imkan veriyor. Böylece kokusu daha çok duyuluyor.

- Teslimat hakkında bilgi verir misiniz?.

Türkiye'nin her yerine kargo ile gönderebiliyoruz. Kargo ücreti alıcıya aittir, ancak keseleri çok ağır olmadığından kargo ücreti fazla tutmamaktadır.

- Ödemeyi nasıl yapıyoruz?

Keselerin tasarımı konusunda karşılıklı olarak karara vardıktan sonra, kaparo olarak toplam ücretin 1/3'ünü önceden talep ediyoruz. Biz hazırlayıp size gösterdikten sonra, kargoya vermeden önce ödemenin kalanını istiyoruz. Verdiğimiz banka hesap numarasına havale ile ödeme yapılmaktadır.

HAZIR TASARIM KESELER İÇİN

Beğendiğiniz lavanta torbası setinin numarasını /adını belirterek onun bedelini hesap numaramıza yatırmanız gerekiyor. Kargo alıcıya aittir.

KURABIYELER İÇİN

- Kurabiyelerin fiyatı nedir?

Fiyatı mail adresimizden veya instagram hesabından direkt mesaj ile öğrenebilirsiniz. Sayı arttıkça toplam fiyatta bir miktar indirim yapılmaktadır.

- Ne kadar sürede hazırlanıyor.

Siparişinizi en az 10 gün önceden bildirmeniz iyi olacaktır.

- Kullanılan malzemeler nasıldır.

Kurabiyelerde en iyi kalite ürünler kullanılmaktadır. Tamamında Pınar tereyağı kullanılır. İyi kalitede şeker hamuru ile hijyenik şekilde hazırlanıp paketlenmektedir.

- Teslimat hakkında bilgi verir misiniz?.

Türkiye'nin her yerine kargo ile gönderebiliyoruz. Kargo ücreti alıcıya aittir.

- Ödemeyi nasıl yapıyoruz?

Kurabiyelerin tasarımı konusunda karşılıklı olarak karara vardıktan sonra, kaparo olarak toplam ücretin 1/3'ünü önceden talep ediyoruz. Biz hazırlayıp size gösterdikten sonra, kargoya vermeden önce ödemenin kalanını istiyoruz. Verdiğimiz banka hesap numarasına havale ile ödeme yapılmaktadır.

0 yorum:

Yorum Gönder

 

Hakkimizda

Kişiye özel tasarlanmış lavanta torbaları ve kurabiyeler, hazır tasarım hediyelik lavanta torbası setleri. Devamı...

Sipariş ve İletişim

gecedesign@gmail.com ---> GeCe
happysweetgifts.tr@gmail.com ---> Ezgi

İzleyiciler

Email ile Takip Edin