Hakkimizda

Merhaba,

Bu blog yıllar önce arkadaşımın nişanı için hazırladığım lavanta keselerini blogumda paylaşmamın ardından, bazı kişilerin benzer ürünleri talep etmesi sonucunda ortaya çıktı. Tekstil kalemi ile üzerine elle yazdığım ve romantik vintage bir havada sunduğum keseleri (yanda), bir kaç çift için daha benzer stilde hazırladım.

Taleplerin artmasının sonucunda işi biraz daha profosyonel bir hale getirmeye karar verdik. Bu amaçla küçük bir aile şirketi oluşturduk. Usta terzi olan annem keseleri dikiyor, ben grafik tasarımları ve genel tasarımı hazırlıyorum, yeğenim Ezgi malzeme tedariki, oluşturulması ve teslimatı konularıyla ilgileniyor ve geliri öğrenci ve evlilik hazırlığında olan yeğenime gidiyor.

Artık sadece tekstil kalemi ile yazılmış keseler olmayacak. Yine kişinin talebi doğrultusunda karşılıklı konuşarak özel bir tasarım ( görsel, yazı, monogram...) baskısını elle yapabiliyoruz. Bundan başka ev hediyesi olarak sunulabilecek hediye paketleri olacak. Gelişmeleri burada ve instagram hesabımızda paylaşacağız.

Keselerden başka yeğenim özel tasarım kurabiyeler hazırlıyor.

Sevgiler - GeCe

Sipariş ve iletişim için

mail: gecedesign@gmail.com  ---> GeCe
         happysweetgifts.tr@gmail.com  ---> Ezgi

instagram : http://instagram.com/happysweetgifts
 

Hakkimizda

Kişiye özel tasarlanmış lavanta torbaları ve kurabiyeler, hazır tasarım hediyelik lavanta torbası setleri. Devamı...

Sipariş ve İletişim

gecedesign@gmail.com ---> GeCe
happysweetgifts.tr@gmail.com ---> Ezgi

İzleyiciler

Email ile Takip Edin